SKF Fotlager SYNT – 70 mm – SYNT70F
Originalt delenummer: SYNT70F
kr 11783Gratis frakt!
kr 9426,40 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: SYNT70F
| Vekt | 11 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | SYNT70F |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter: | 70 mm |
| Husets lengde (L): | 315 mm |
| Husets bredde: | 90 mm |
| Total høyde (H): | 176 mm |
| Avstand mellom monteringshull: | 260 mm |
| Aksel, vertikal avstand (H1): | 95 mm |
| Flenstykkelse (H2): | 20 mm |
| Lager, innerringbredde (B): | 72 mm |
| Montering, gjengediameter: | M20 |
| Dynamisk radialbelastning: | 208 kN |
| Hustype: | Stållager |
| Husets materialtype: | Støpejern |