SKF Fotlager SYNT – 60 mm – SYNT60L
Originalt delenummer: SYNT60L
kr 8122Gratis frakt!
kr 6497,60 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: SYNT60L
| Vekt | 7,8 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | SYNT60L |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter: | 60 mm |
| Husets lengde (L): | 275 mm |
| Husets bredde: | 80 mm |
| Total høyde (H): | 151 mm |
| Avstand mellom monteringshull: | 230 mm |
| Aksel, vertikal avstand (H1): | 80 mm |
| Flenstykkelse (H2): | 16 mm |
| Lager, innerringbredde (B): | 71 mm |
| Montering, gjengediameter: | M16 |
| Dynamisk radialbelastning: | 156 kN |
| Statisk radialbelastning: | 19 kN |
| Hustype: | Stållager |
| Husets materialtype: | Støpejern |