SKF Fotlager SYNT – 55 mm – SYNT55F
Originalt delenummer: SYNT55F
kr 8304Gratis frakt!
kr 6643,20 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: SYNT55F
| Vekt | 6,146 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | SYNT55F |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter: | 55mm |
| Husets lengde (L): | 255 mm |
| Husets bredde: | 70 mm |
| Total høyde (H): | 137 mm |
| Avstand mellom monteringshull: | 210 mm |
| Aksel, vertikal avstand (H1): | 70 mm |
| Flenstykkelse (H2): | 33 mm |
| Lager, innerringbredde (B): | 66 mm |
| Montering, gjengediameter: | M16 |
| Dynamisk radialbelastning: | 125 kN |
| Statisk radialbelastning: | 45 kN |
| Hustype: | Stållager |
| Husets materialtype: | Støpejern |