SKF Fotlager SYNT – 50 mm – SYNT50F
Originalt delenummer: SYNT50F
kr 6459Gratis frakt!
kr 5167,20 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: SYNT50F
| Vekt | 6,119 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | SYNT50F |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter: | 50 mm |
| Husets lengde (L): | 255 mm |
| Husets bredde: | 70 mm |
| Total høyde (H): | 131 mm |
| Aksel, vertikal avstand (H): | 70 mm |
| Flenstykkelse: | 24 mm |
| Dynamisk radialbelastning: | 104 kN |
| Statisk radialbelastning: | 7,8 kN |
| Hustype: | Stållager |
| Husets materialtype: | Støpejern |