SKF Fotlager SYNT – 45 mm – SYNT45F
Originalt delenummer: SYNT45F
kr 5909Gratis frakt!
kr 4727,20 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: SYNT45F
| Vekt | 4,085 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | SYNT45F |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter: | 45mm |
| Husets lengde (L): | 205 mm |
| Husets bredde: | 60 mm |
| Total høyde (H): | 118 mm |
| Avstand mellom monteringshull: | 170 mm |
| Aksel, vertikal avstand (H1): | 60 mm |
| Flenstykkelse (H2): | 35 mm |
| Lager, innerringbredde (B): | 65 mm |
| Montering, gjengediameter: | M12 |
| Dynamisk radialbelastning: | 102 kN |
| Statisk radialbelastning: | 6,55 kN |
| Hustype: | Stållager |
| Husets materialtype: | Støpejern |