SKF Fotlager SYNT – 40 mm – SYNT40L
Originalt delenummer: SYNT40L
kr 5508Gratis frakt!
kr 4406,40 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: SYNT40L
| Vekt | 3,984 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | SYNT40L |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter: | 40 mm |
| Husets lengde (L): | 205 mm |
| Husets bredde: | 80 mm |
| Total høyde (H): | 114 mm |
| Avstand mellom monteringshull: | 170 mm |
| Aksel, vertikal avstand (H1): | 60 mm |
| Flenstykkelse (H2): | 20 mm |
| Lager, innerringbredde (B): | 65 mm |
| Montering, gjengediameter: | M12 |
| Dynamisk radialbelastning: | 96,5 kN |
| Statisk radialbelastning: | 7,8 kN |
| Hustype: | Stållager |
| Husets materialtype: | Kompositt |