SKF Aksialkulelager – 45x65x14 mm – 51109
Originalt delenummer: 51109
kr 811
kr 648,80 + mva
På fjernlager, 4 til 8 dager levering
Originalt delenummer: 51109
| Vekt | 0,147 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | 51109 |
| Lager: Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 45 mm |
| Utvendig diameter: | 65 mm |
| Bredde (T): | 14 mm |
| Dynamisk radialbelastning: | 24,2 kN |
| Statisk radialbelastning: | 61 kN |
| Ref. rotasjonshastighet: | 3400 r/min |