SKF Aksialkulelager – 25x42x11 mm – 51105
Originalt delenummer: 51105
kr 426
kr 340,80 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: 51105
| Vekt | 0,059 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | 51105 |
| Lager: Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 25 mm |
| Utvendig diameter: | 42 mm |
| Bredde (T): | 11 mm |
| Dynamisk radialbelastning: | 15,9 kN |
| Statisk radialbelastning: | 31,5 kN |
| Ref. rotasjonshastighet: | 4800 r/min |