SKF Aksialkulelager – 17x30x9 mm – 51113
Originalt delenummer: 51113
kr 1237Gratis frakt!
kr 989,60 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: 51113
| Vekt | 0,026 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | 51113 |
| Lager: Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 17 mm |
| Utvendig diameter: | 30 mm |
| Bredde (T): | 9 mm |
| Dynamisk radialbelastning: | 37,1 kN |
| Statisk radialbelastning: | 108 kN |
| Ref. rotasjonshastighet: | 2400 r/min |