SKF Aksialkulelager – 17x30x9 mm – 51103
Originalt delenummer: 51103
kr 481
kr 384,80 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: 51103
| Vekt | 0,029 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | 51103 |
| Lager: Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 17 mm |
| Utvendig diameter: | 30 mm |
| Bredde (T): | 9 mm |
| Dynamisk radialbelastning: | 9750 N |
| Statisk radialbelastning: | 16,6 kN |
| Ref. rotasjonshastighet: | 6300 r/min |