SKF Aksialkulelager – 15x28x9 mm – 51112
Originalt delenummer: 51112
kr 1500Gratis frakt!
kr 1200 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: 51112
| Vekt | 0,024 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | 51112 |
| Lager: Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 15 mm |
| Utvendig diameter: | 28 mm |
| Bredde (T): | 9 mm |
| Dynamisk radialbelastning: | 36,4 kN |
| Statisk radialbelastning: | 102 kN |
| Ref. rotasjonshastighet: | 2600 r/min |