SKF Aksialkulelager – 15x28x9 mm – 51102
Originalt delenummer: 51102
kr 481
kr 384,80 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: 51102
| Vekt | 0,024 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | 51102 |
| Lager: Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 15 mm |
| Utvendig diameter: | 28 mm |
| Bredde (T): | 9 mm |
| Dynamisk radialbelastning: | 9360 N |
| Statisk radialbelastning: | 15,3 kN |
| Ref. rotasjonshastighet: | 6300 r/min |