SKF Aksialkulelager – 12x26x9 mm – 51101
Originalt delenummer: 51101
kr 494
kr 395,20 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: 51101
| Vekt | 0,023 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | 51101 |
| Lager: Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 12 mm |
| Utvendig diameter: | 26 mm |
| Bredde (T): | 9 mm |
| Dynamisk radialbelastning: | 10,4 kN |
| Statisk radialbelastning: | 16,6 kN |
| Ref. rotasjonshastighet: | 6700 r/min |