SKF Aksialkulelager – 10x24x9 mm – 51100
Originalt delenummer: 51100
kr 591
kr 472,80 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering
Originalt delenummer: 51100
| Vekt | 0,021 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | 51100 |
| Lager: Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 10 mm |
| Utvendig diameter: | 24 mm |
| Bredde (T): | 9 mm |
| Dynamisk radialbelastning: | 8710 N |
| Statisk radialbelastning: | 12,2 kN |
| Ref. rotasjonshastighet: | 7000 r/min |