| Vekt | 2,054 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GE90SX |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 90 mm |
| Utvendig diameter (D): | 140 mm |
| Bredde, innerring (B): | 30 mm |
| Bredde, ytterring (C): | 16 mm |
| Lager: Pakning: | Åpen |
| Lager, Materiale: | Stål |
| Lager, Modelltype: | Sfæriske radiallager |
Mac Power Radialt, Sfærisk Glidelager – 90×140 mm – GE90SX
kr 1732Gratis frakt!
kr 1385,60 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering


