| Vekt | 2,731 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GE90DO |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 90 mm |
| Utvendig diameter (D): | 130 mm |
| Bredde, ytterring (C): | 50 mm |
| Lager: Pakning: | Åpen |
| Lager, Materiale: | Stål |
| Kulediameter (dk): | 115 mm |
| Lager, Modelltype: | Sfæriske radiallager |
Mac Power Radialt, Sfærisk Glidelager – 90×130 mm – GE90DO
kr 1261Gratis frakt!
kr 1008,80 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering


