| Vekt | 0,1 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GE8UK |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 8 mm |
| Utvendig diameter (D): | 16 mm |
| Bredde, ytterring (C): | 5 mm |
| Lager: Pakning: | Åpen |
| Lager, Materiale: | Stål |
| Kulediameter (dk): | 13 mm |
| Lager, Modelltype: | Sfæriske radiallager |
Mac Power Radialt, Sfærisk Glidelager – 8×16 mm – GE8UK
kr 71
kr 56,80 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering


