| Vekt | 2,532 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GE80LO |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter: | 80 mm |
| Utvendig diameter: | 120 mm |
| Bredde, ytterring: | 45 mm |
| Lager: Pakning: | Åpen |
| Lager, Materiale: | Stål |
| Lager, Modelltype: | Sfæriske radiallager |
Mac Power Radialt, Sfærisk Glidelager – 80×120 mm – GE80LO
kr 1163Gratis frakt!
kr 930,40 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering


