| Vekt | 2,243 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GE80DO |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 80 mm |
| Utvendig diameter (D): | 120 mm |
| Bredde, ytterring (C): | 45 mm |
| Lager: Pakning: | Åpen |
| Lager, Materiale: | Stål |
| Kulediameter (dk): | 105 mm |
| Lager, Modelltype: | Sfæriske radiallager |
Mac Power Radialt, Sfærisk Glidelager – 80×120 mm – GE80DO
kr 952
kr 761,60 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering


