| Vekt | 1,542 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GE70DO |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 70 mm |
| Utvendig diameter (D): | 105 mm |
| Bredde, ytterring (C): | 40 mm |
| Lager: Pakning: | Åpen |
| Lager, Materiale: | Stål |
| Kulediameter (dk): | 92 mm |
| Lager, Modelltype: | Sfæriske radiallager |
Mac Power Radialt, Sfærisk Glidelager – 70×105 mm – GE70DO
kr 729
kr 583,20 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering


