| Vekt | 1,258 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GE63LO |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter: | 63 mm |
| Utvendig diameter: | 95 mm |
| Bredde, ytterring: | 36 mm |
| Lager: Pakning: | Åpen |
| Lager, Materiale: | Stål |
| Lager, Modelltype: | Sfæriske radiallager |
Mac Power Radialt, Sfærisk Glidelager – 63×95 mm – GE63LO
kr 901
kr 720,80 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering


