| Vekt | 1 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GE60SX |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 60 mm |
| Utvendig diameter (D): | 95 mm |
| Bredde, innerring (B): | 22 mm |
| Bredde, ytterring (C): | 11,5 mm |
| Lager: Pakning: | Åpen |
| Lager, Materiale: | Stål |
| Lager, Modelltype: | Sfæriske radiallager |
Mac Power Radialt, Sfærisk Glidelager – 60×95 mm – GE60SX
kr 710
kr 568 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering


