| Vekt | 1,017 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GE60DO |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 60 mm |
| Utvendig diameter (D): | 90 mm |
| Bredde, ytterring (C): | 36 mm |
| Lager: Pakning: | Åpen |
| Lager, Materiale: | Stål |
| Kulediameter (dk): | 80 mm |
| Lager, Modelltype: | Sfæriske radiallager |
Mac Power Radialt, Sfærisk Glidelager – 60×90 mm – GE60DO
kr 428
kr 342,40 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering


