| Vekt | 0,599 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GE50LO |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter: | 50 mm |
| Utvendig diameter: | 75 mm |
| Bredde, ytterring: | 28 mm |
| Lager: Pakning: | Åpen |
| Lager, Materiale: | Stål |
| Lager, Modelltype: | Sfæriske radiallager |
Mac Power Radialt, Sfærisk Glidelager – 50×75 mm – GE50LO
kr 590
kr 472 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering


