| Vekt | 0,53 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GE50DO2RS |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 50 mm |
| Utvendig diameter (D): | 75 mm |
| Bredde, ytterring (C): | 28 mm |
| Lager: Pakning: | 2RS |
| Lager, Materiale: | Stål |
| Kulediameter (dk): | 66 mm |
| Lager, Modelltype: | Sfæriske radiallager |
Mac Power Radialt, Sfærisk Glidelager – 50×75 mm – GE50DO2RS
kr 304
kr 243,20 + mva
OBS! Ring for leveringstid.


