| Vekt | 0,327 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GE40SX |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 40 mm |
| Utvendig diameter (D): | 68 mm |
| Bredde, innerring (B): | 18 mm |
| Bredde, ytterring (C): | 9,5 mm |
| Lager: Pakning: | Åpen |
| Lager, Materiale: | Stål |
| Lager, Modelltype: | Sfæriske radiallager |
Mac Power Radialt, Sfærisk Glidelager – 40×68 mm – GE40SX
kr 500
kr 400 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering


