| Vekt | 0,33 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GE40LO |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter: | 40 mm |
| Utvendig diameter: | 62 mm |
| Bredde, ytterring: | 22 mm |
| Lager: Pakning: | Åpen |
| Lager, Materiale: | Stål |
| Lager, Modelltype: | Sfæriske radiallager |
Mac Power Radialt, Sfærisk Glidelager – 40×62 mm – GE40LO
kr 344
kr 275,20 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering


