| Vekt | 0,204 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GE30SX |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 30 mm |
| Utvendig diameter (D): | 55 mm |
| Bredde, innerring (B): | 16 mm |
| Bredde, ytterring (C): | 8,5 mm |
| Lager: Pakning: | Åpen |
| Lager, Materiale: | Stål |
| Lager, Modelltype: | Sfæriske radiallager |
Mac Power Radialt, Sfærisk Glidelager – 30×55 mm – GE30SX
kr 403
kr 322,40 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering


