| Vekt | 0,042 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GE17UK |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 17 mm |
| Utvendig diameter (D): | 30 mm |
| Bredde, ytterring (C): | 10 mm |
| Lager: Pakning: | Åpen |
| Lager, Materiale: | Stål |
| Kulediameter (dk): | 25 mm |
| Lager, Modelltype: | Sfæriske radiallager |
Mac Power Radialt, Sfærisk Glidelager – 17×30 mm – GE17UK
kr 135
kr 108 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering


