| Vekt | 0,011 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GE10DO |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 10 mm |
| Utvendig diameter (D): | 19 mm |
| Bredde, ytterring (C): | 6 mm |
| Lager: Pakning: | Åpen |
| Lager, Materiale: | Stål |
| Kulediameter (dk): | 16 mm |
| Lager, Modelltype: | Sfæriske radiallager |
Mac Power Radialt, Sfærisk Glidelager – 10×19 mm – GE10DO
kr 63
kr 50,40 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering


