| Vekt | 5,013 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GE100LO |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter: | 100 mm |
| Utvendig diameter: | 150 mm |
| Bredde, ytterring: | 55 mm |
| Lager: Pakning: | Åpen |
| Lager, Materiale: | Stål |
| Lager, Modelltype: | Sfæriske radiallager |
Mac Power Radialt, Sfærisk Glidelager – 100×150 mm – GE100LO
kr 2582Gratis frakt!
kr 2065,60 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering


