| Vekt | 24 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GF90DO |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 90 mm |
| Bredde (B): | 60 mm |
| Lager utvendig diameter (D): | 130 mm |
| Utvendig diameter av innerring (D1): | 98,1 mm |
| Kantvinkel (ß): | 5° |
| Total lengde (D2): | 226 mm |
| Avstand fra senterhull til bunn (H2): | 150 mm |
| Total høyde (L6): | 226 mm |
| Materiale: | Smidd stål |
| Grunnleggende dynamisk radialbelastning: | 490000N |
| Grunnleggende statisk radialbelastning: | 13400000N |
Mac Power Leddhode for Sveising – 90 mm – GF90DO
kr 6031Gratis frakt!
kr 4824,80 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering


