| Vekt | 14,43 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GF80DO |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 80 mm |
| Bredde (B): | 55 mm |
| Lager utvendig diameter (D): | 120 mm |
| Utvendig diameter av innerring (D1): | 89,4 mm |
| Kantvinkel (ß): | 6° |
| Total lengde (D2): | 180 mm |
| Avstand fra senterhull til bunn (H2): | 141 mm |
| Ytre hodediameter (dk): | 180 mm |
| Hodebredde (hullengde) (C1): | 60 mm |
| Total høyde (L6): | 231 mm |
| Materiale: | Smidd stål |
| Grunnleggende dynamisk radialbelastning: | 400000N |
| Grunnleggende statisk radialbelastning: | 804000N |
Mac Power Leddhode for Sveising – 80 mm – GF80DO
kr 3634Gratis frakt!
kr 2907,20 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering


