| Vekt | 15 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GF70DO |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 70 mm |
| Bredde (B): | 49 mm |
| Lager utvendig diameter (D): | 105 mm |
| Utvendig diameter av innerring (D1): | 77,8 mm |
| Kantvinkel (ß): | 6° |
| Total lengde (D2): | 164 mm |
| Avstand fra senterhull til bunn (H2): | 115 mm |
| Ytre hodediameter (dk): | 164 mm |
| Hodebredde (hullengde) (C1): | 55 mm |
| Total høyde (L6): | 197 mm |
| Materiale: | Smidd stål |
| Grunnleggende dynamisk radialbelastning: | 315000N |
| Grunnleggende statisk radialbelastning: | 724000N |
Mac Power Leddhode for Sveising – 70 mm – GF70DO
kr 2935Gratis frakt!
kr 2348 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering


