| Vekt | 6,673 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GF60DO |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 60 mm |
| Bredde (B): | 44 mm |
| Lager utvendig diameter (D): | 90 mm |
| Utvendig diameter av innerring (D1): | 66,8 mm |
| Kantvinkel (ß): | 6° |
| Total lengde (D2): | 140 mm |
| Avstand fra senterhull til bunn (H2): | 100 mm |
| Ytre hodediameter (dk): | 140 mm |
| Hodebredde (hullengde) (C1): | 50 mm |
| Total høyde (L6): | 170 mm |
| Materiale: | Smidd stål |
| Grunnleggende dynamisk radialbelastning: | 245000N |
| Grunnleggende statisk radialbelastning: | 570000N |
Mac Power Leddhode for Sveising – 60 mm – GF60DO
kr 1911Gratis frakt!
kr 1528,80 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering


