| Vekt | 3,377 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GF45DO |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 45 mm |
| Bredde (B): | 32 mm |
| Lager utvendig diameter (D): | 68 mm |
| Utvendig diameter av innerring (D1): | 50,7 mm |
| Kantvinkel (ß): | 7° |
| Total lengde (D2): | 110 mm |
| Avstand fra senterhull til bunn (H2): | 77 mm |
| Ytre hodediameter (dk): | 110 mm |
| Hodebredde (hullengde) (C1): | 40 mm |
| Total høyde (L6): | 132 mm |
| Materiale: | Smidd stål |
| Grunnleggende dynamisk radialbelastning: | 127000N |
| Grunnleggende statisk radialbelastning: | 386000N |
Mac Power Leddhode for Sveising – 45 mm – GF45DO
kr 1474Gratis frakt!
kr 1179,20 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering


