| Vekt | 1,402 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GK40DO |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 40 mm |
| Bredde (B): | 28 mm |
| Lager utvendig diameter (D): | 62 mm |
| Utvendig diameter av innerring (D1): | 45 mm |
| Kantvinkel (ß): | 7° |
| Diameter for senterbolt (D7): | 4 mm |
| Avstand fra aksel til senter (L7): | 48 mm |
| Akseldiameter: | 52 mm |
| Avstand fra senterhull til bunn (H2): | 69 mm |
| Ytre hodediameter: | 92 mm |
| Hodebredde (hullengde) (C1): | 23 mm |
| Total høyde (L6): | 115 mm |
| Materiale: | Smidd stål |
Mac Power Leddhode for Sveising – 40 mm – GK40DO
kr 659
kr 527,20 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering






