| Vekt | 1,02 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GK35DO |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 35 mm |
| Bredde (B): | 25 mm |
| Lager utvendig diameter (D): | 55 mm |
| Utvendig diameter av innerring (D1): | 39,7 mm |
| Kantvinkel (ß): | 6° |
| Diameter for senterbolt (D7): | 4 mm |
| Avstand fra aksel til senter (L7): | 42 mm |
| Akseldiameter: | 47 mm |
| Avstand fra senterhull til bunn (H2): | 61 mm |
| Ytre hodediameter: | 82 mm |
| Hodebredde (hullengde) (C1): | 21 mm |
| Total høyde (L6): | 102 mm |
| Materiale: | Smidd stål |
Mac Power Leddhode for Sveising – 35 mm – GK35DO
kr 535
kr 428 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering






