| Vekt | 0,798 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GF30DO |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 30 mm |
| Bredde (B): | 22 mm |
| Lager utvendig diameter (D): | 47 mm |
| Utvendig diameter av innerring (D1): | 34,2 mm |
| Kantvinkel (ß): | 6° |
| Total lengde (D2): | 65 mm |
| Avstand fra senterhull til bunn (H2): | 51 mm |
| Ytre hodediameter (dk): | 65 mm |
| Hodebredde (hullengde) (C1): | 28 mm |
| Total høyde (L6): | 83,5 mm |
| Materiale: | Smidd stål |
| Grunnleggende dynamisk radialbelastning: | 62000N |
| Grunnleggende statisk radialbelastning: | 118000N |
Mac Power Leddhode for Sveising – 30 mm – GF30DO
kr 600
kr 480 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering


