| Vekt | 0,34 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GF20DO |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 20 mm |
| Bredde (B): | 16 mm |
| Lager utvendig diameter (D): | 35 mm |
| Utvendig diameter av innerring (D1): | 24,1 mm |
| Kantvinkel (ß): | 9° |
| Total lengde (D2): | 50 mm |
| Avstand fra senterhull til bunn (H2): | 38 mm |
| Ytre hodediameter (dk): | 50 mm |
| Hodebredde (hullengde) (C1): | 19 mm |
| Total høyde (L6): | 63 mm |
| Materiale: | Smidd stål |
| Grunnleggende dynamisk radialbelastning: | 30000N |
| Grunnleggende statisk radialbelastning: | 67000N |
Mac Power Leddhode for Sveising – 20 mm – GF20DO
kr 192
kr 153,60 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering


