| Vekt | 14,47 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GIHNK80LO |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 80 mm |
| Bredde (B): | 80 mm |
| Gjenger: | M64x3 |
| Gjengeretning: | Høyre |
| Gjenger (D3): | M64x3 mm |
| Diameter: | 5,000 mm |
| Lengde (L7): | 78 mm |
| Ytre diameter lager (D): | 120 mm |
| Ytre diameter innvendig ring (D1): | 91 mm |
| Bredde (D2): | 170 mm |
| Avstand base sentrert aksel (H1): | 180 mm |
| Gjenge lengde (L3): | 86 mm |
| Lengde (L4): | 270 mm |
| Høyde hus (C1): | 67 mm |
| Høyde base (D4): | 90 mm |
| Bredde base (D5): | 148 mm |
| Kant grader (ß): | 4° |
Mac Power Leddhode – 80 mm – GIHNK80LO
kr 5673Gratis frakt!
kr 4538,40 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering


