| Vekt | 7,278 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GIHNK63LO |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 63 mm |
| Bredde (B): | 46 mm |
| Gjenger: | M48x2 |
| Gjengeretning: | Høyre |
| Gjenger (D3): | M48x2 mm |
| Diameter: | 5,000 mm |
| Lengde (L7): | 62 mm |
| Ytre diameter lager (D): | 95 mm |
| Ytre diameter innvendig ring (D1): | 71,5 mm |
| Bredde (D2): | 136 mm |
| Avstand base sentrert aksel (H1): | 140 mm |
| Gjenge lengde (L3): | 64 mm |
| Lengde (L4): | 211 mm |
| Høyde hus (C1): | 53 mm |
| Høyde base (D4): | 70 mm |
| Bredde base (D5): | 114 mm |
| Kant grader (ß): | 4° |
Mac Power Leddhode – 63 mm – GIHNK63LO
kr 2050Gratis frakt!
kr 1640 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering


