| Vekt | 3,755 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GIHRK50DO |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter: | 50 mm |
| Bredde (B): | 35 mm |
| Gjenger: | M45x1,5 |
| Gjengeretning: | Høyre |
| ß: | 6° |
| b: | 35 mm |
| C1: | 40 mm |
| D1: | 55,9 mm |
| D2: | 116 mm |
| D: | 75 mm |
| Navbredde: | 35 mm |
| Diameter: | 4,000 mm |
| dInnvendig diameter | 50 mm |
| Lengde (L7): | 55 mm |
| Ytre diameter lager (D): | 75 mm |
| Høyde innvendig ring (B): | 35 mm |
| Ytre diameter innvendig ring (D1): | 55,9 mm |
| Bredde (D2): | 116 mm |
| Avstand base sentrert aksel (H1): | 105 mm |
| Gjenge lengde (L3): | 46 mm |
| Lengde (L4): | 168 mm |
| Høyde hus (C1): | 40 mm |
| Høyde base (D4): | 61 mm |
| Bredde base (D5): | 90 mm |
| Kant grader (ß): | 6° |
Mac Power Leddhode – 50×35 mm – GIHRK50DO
kr 1272Gratis frakt!
kr 1017,60 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering


