| Vekt | 3,87 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GIHNK50LO |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 50 mm |
| Bredde (B): | 35 mm |
| Gjenger: | M42x2 |
| Gjengeretning: | Høyre |
| ß: | 4° |
| b: | 35 mm |
| C1: | 40 mm |
| D1: | 57 mm |
| D2: | 108 mm |
| D: | 75 mm |
| Navbredde: | 35 mm |
| Diameter: | 5,000 mm |
| Lengde (L7): | 50 mm |
| Ytre diameter lager (D): | 75 mm |
| Høyde innvendig ring (B): | 50 mm |
| Ytre diameter innvendig ring (D1): | 57 mm |
| Bredde (D2): | 109 mm |
| Avstand base sentrert aksel (H1): | 120 mm |
| Gjenge lengde (L3): | 57 mm |
| Lengde (L4): | 179 mm |
| Høyde hus (C1): | 41 mm |
| Høyde base (D4): | 58 mm |
| Bredde base (D5): | 96 mm |
| Kant grader (ß): | 4° |
Mac Power Leddhode – 50×35 mm – GIHNK50LO
kr 1422Gratis frakt!
kr 1137,60 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering


