| Vekt | 3,89 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GIHRK45DO |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 45 mm |
| Bredde (B): | 43 mm |
| Gjenger: | M45x1,5 |
| Gjengeretning: | Høyre |
| Diameter: | 4,000 mm |
| Lengde (L7): | 55 mm |
| Ytre diameter lager (D): | 75 mm |
| Ytre diameter innvendig ring (D1): | 55,9 mm |
| Bredde (D2): | 116 mm |
| Avstand base sentrert aksel (H1): | 105 mm |
| Gjenge lengde (L3): | 46 mm |
| Lengde (L4): | 168 mm |
| Høyde hus (C1): | 40 mm |
| Høyde base (D4): | 61 mm |
| Bredde base (D5): | 90 mm |
| Kant grader (ß): | 6° |
Mac Power Leddhode – 45 mm – GIHRK45DO
kr 1524Gratis frakt!
kr 1219,20 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering


