| Vekt | 2,106 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GIHRK40DO |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter: | 40 mm |
| Bredde (B): | 28 mm |
| Gjenger: | M35x1,5 |
| Gjengeretning: | Høyre |
| ß: | 7° |
| b: | 28 mm |
| C1: | 35 mm |
| D1: | 45 mm |
| D2: | 94 mm |
| D: | 62 mm |
| Navbredde: | 28 mm |
| Diameter: | 4,000 mm |
| dInnvendig diameter | 40 mm |
| Lengde (L7): | 45 mm |
| Ytre diameter lager (D): | 62 mm |
| Høyde innvendig ring (B): | 28 mm |
| Ytre diameter innvendig ring (D1): | 45 mm |
| Bredde (D2): | 94 mm |
| Avstand base sentrert aksel (H1): | 85 mm |
| Gjenge lengde (L3): | 36 mm |
| Lengde (L4): | 135 mm |
| Høyde hus (C1): | 35 mm |
| Høyde base (D4): | 49 mm |
| Bredde base (D5): | 76 mm |
| Kant grader (ß): | 7° |
Mac Power Leddhode – 40×28 mm – GIHRK40DO
kr 812
kr 649,60 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering


