| Vekt | 2,062 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GIHNK40LO |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter (d): | 40 mm |
| Bredde (B): | 40 mm |
| Gjenger: | M33x2 |
| Gjengeretning: | Høyre |
| ß: | 4° |
| C1: | 32 mm |
| D1: | 46 mm |
| D2: | 89 mm |
| D: | 62 mm |
| Diameter: | 5,000 mm |
| Lengde (L7): | 41 mm |
| Ytre diameter lager (D): | 62 mm |
| Høyde innvendig ring (B): | 40 mm |
| Ytre diameter innvendig ring (D1): | 46 mm |
| Bredde (D2): | 90 mm |
| Avstand base sentrert aksel (H1): | 97 mm |
| Gjenge lengde (L3): | 46 mm |
| Lengde (L4): | 146 mm |
| Høyde hus (C1): | 33 mm |
| Høyde base (D4): | 47 mm |
| Bredde base (D5): | 80 mm |
| Kant grader (ß): | 4° |
Mac Power Leddhode – 40 mm – GIHNK40LO
kr 813
kr 650,40 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering


