| Vekt | 1,244 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GIHRK35DO |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter: | 35 mm |
| Bredde (B): | 25 mm |
| Gjenger: | M28x1,5 |
| Gjengeretning: | Høyre |
| ß: | 6° |
| b: | 25 mm |
| C1: | 30 mm |
| D1: | 39,7 mm |
| D2: | 78 mm |
| D: | 55 mm |
| Navbredde: | 25 mm |
| Diameter: | 4,000 mm |
| dInnvendig diameter | 35 mm |
| Lengde (L7): | 38 mm |
| Ytre diameter lager (D): | 55 mm |
| Høyde innvendig ring (B): | 25 mm |
| Ytre diameter innvendig ring (D1): | 39,7 mm |
| Bredde (D2): | 78 mm |
| Gjenge lengde (L3): | 29 mm |
| Lengde (L4): | 70 mm |
| Høyde hus (C1): | 30 mm |
| Høyde base (D4): | 40 mm |
| Bredde base (D5): | 66 mm |
| Kant grader (ß): | 6° |
Mac Power Leddhode – 35×25 mm – GIHRK35DO
kr 662
kr 529,60 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering


