| Vekt | 0,738 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GIHRK30DO |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Innvendig diameter: | 30 mm |
| Bredde (B): | 22 mm |
| Gjenger: | M22x1,5 |
| Gjengeretning: | Høyre |
| ß: | 6° |
| b: | 22 mm |
| C1: | 28 mm |
| D1: | 34,2 mm |
| D2: | 64 mm |
| D: | 47 mm |
| Navbredde: | 22 mm |
| Diameter: | 4,000 mm |
| dInnvendig diameter | 30 mm |
| Lengde (L7): | 30 mm |
| Ytre diameter lager (D): | 47 mm |
| Høyde innvendig ring (B): | 22 mm |
| Ytre diameter innvendig ring (D1): | 34,2 mm |
| Bredde (D2): | 64 mm |
| Avstand base sentrert aksel (H1): | 60 mm |
| Gjenge lengde (L3): | 23 mm |
| Lengde (L4): | 94 mm |
| Høyde hus (C1): | 28 mm |
| Høyde base (D4): | 32 mm |
| Bredde base (D5): | 50 mm |
| Kant grader (ß): | 6° |
Mac Power Leddhode – 30×22 mm – GIHRK30DO
kr 519
kr 415,20 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering


