| Vekt | 0,646 kg |
|---|---|
| Originalt nummer: | GIR25DO2RS |
| Lager: Merke: | |
| Merke: | |
| Bredde (B): | 20 mm |
| Gjenger: | M24x2 |
| Gjengeretning: | Høyre |
| Gjengelengde: | 48 mm |
| b: | 20 mm |
| C1: | 17 mm |
| D1: | 29,3 mm |
| D2: | 64 mm |
| D3: | 24×2 mm |
| D: | 42 mm |
| Navbredde: | 20 mm |
| Diameter: | 5,000 mm |
| Innvendig diameter: | 25 mm |
| Lengde (L7): | 32 mm |
| Høyde innvendig ring: | 20 mm |
| Utvendig diameter: | 42 mm |
| Ytre diameter innvendig ring: | 29,3 mm |
| Bredde: | 64 mm |
| Avstand base sentrert aksel: | 94 mm |
| Lengde: | 126 mm |
| Ytre diameter base: | 36 mm |
| Høyde hus: | 17 mm |
| Diameter (D4): | 33,5 mm |
| Lengde (L5): | 12 mm |
| Kant grader: | 7° |
Mac Power Leddhode – 25×20 mm – GIR25DO2RS
kr 480
kr 384 + mva
På fjernlager, 3 til 5 dagers levering






